ROTOR Toruń - NAPRAWA, SPRZEDAŻ, REMONTY, SERWIS POMP I SILNIKÓW ELEKTRYCZNYCH

Autoryzowany partner serwisowy

Jesteśmy autoryzowanym partnerem serwisowym głównych producentów urządzeń z branży utrzymania ruchu. Naszym wyróżnikiem i atutem jest serwisowanie setek modeli pomp i silników, co ma wymierne korzyści dla klientów. Na co dzień mierzymy się z całym spektrum uszkodzeń w najróżniejszych typach urządzeń. Wymusza to na nas indywidualne podejście do każdej naprawy.

autoryzacje

KFP Białogon S.A. Specjalizuje się w produkcji pomp wirowych poziomych i zatapialnych dla gospodarki wodno-ściekowej oraz dla przemysłu. Dla oczyszczalnie ścieków oraz do wspomagania procesów technologicznych w przemyśle oferowane są mieszadła (WIR) i mieszadła napowietrzające (MN). KFP Białogon S.A. Jest największym w kraju dostawcą pomp odwadniających stosowanych m. in. do usuwania skutków powodzi. Oferuje również pompy rotacyjne do cieczy lepkich i gęstych.

Własne biuro projektowe umożliwia realizację zleceń „pod klucz” od projektu rozpoczynając poprzez wykonanie instalacji, montaż i rozruch urządzeń i klienta, na usługach posprzedażowych kończąc. Fabryka jest także dostawcą odlewów żeliwnych surowych i obrobionych dla odbiorców krajowych i z Unii Europejskiej. ...więcej

do góry...

Calpeda – w pełni włoski producent pomp o ponad 50-letniej tradycji. W ofercie pomp Calpeda znajdziecie Państwo między innymi: pompy wirowe, monoblokowe, pompy in-line, pompy zębate, pompy pionowe, wielostopniowe, pompy zatapialne, pompy C.O., pompy głębinowe. W/w urządzenia znajdują zastosowanie w systemach zaopatrzenia w wodę, przemyśle oraz gospodarstwach domowych, instalacjach grzewczych i klimatyzacyjnych, obiegach chłodniczych, instalacjach nawadniających czy w ochronie przeciwpożarowej.

Zaletami pomp Calpeda jest ich wysoka jakość, solidne wykonanie, minimum 2 lata gwarancji, szeroki zakres wykonać specjalnych (np. 60[Hz], IP 55, ATEX...) ...więcej

do góry...

do góry...

Ecol-Unicon to jeden z głównych producentów i dystrybutorów urządzeń ochrony wód środowiska naturalnego w Polsce. Oferta Spółki bazuje na własnej produkcji prefabrykatach betonowych, które wyposażone w różnorodne rozwiązania technologiczne, stanowią szeroką gamę urządzeń. Najważniejsze z nich to studnie betonowe, osadniki, separatory, pompownie i oczyszczalnie ścieków. ...więcej

do góry...

ITT FLYGT Sp. z o. o. Producent urządzeń zatapialnych dla gospodarki wodno- ściekowej. Flygt produkuje pompy zatapialne dla budownictwa, górnictwa, gospodarki komunalnej, rolnictwa, przemysłu melioracji oraz pompy dla służb ratowniczych. Kolejnym działem produkcji są mieszadła oraz systemy napowietrzania. Flygt oferuje również pompownie przydomowe CO. ...więcej

do góry...

w budowie...

więcej...

GRUNDFOS Pompy sp z o. o. Jedyny na polskim rynku producent uniwersalny, posiadający w swojej ofercie wszelkiego rodzaju pompy do wody począwszy od pomp do wydobycia – pompy głębinowe, poprzez pompy użytkowe, a na odrzucie, tj. pompach ściekowych skończywszy. Wyróżniamy pompy do centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej, systemów chłodniczych i klimatyzacyjnych, techniki domowej i przemysłowej, podwyższenia ciśnienia i tłoczenia cieczy. W pionie brudnej wody ściekowym znajdziemy pompy odwodnieniowe, ściekowe oraz oczywiście prefabrykowane.

więcej...

Homa – światowy producent wysokiej jakości pomp zatapialnych i mieszadeł, przepompowni ścieków. Produkty Homa wykorzystuje się między innymi w odwodnieniach budowlanych i powierzchniowych, przepompowniach, miejskich oczyszczalniach ścieków i systemach kanalizacji jak również do celów przemysłowych.

więcej...

Hydro-vacuum S.A, Oferuje urządzenia dla wodociągów, przemysłu wydobywczego, petrochemicznego, chemicznego, rafineryjnego, spożywczego, budowlanego, energetycznego, maszynowego, jednostek samorządowych, budżetowych, gospodarstw rolnych oraz klientów indywidualnych. Produkcja obejmuje pompy głębinowe, ściekowe, wirowe, pionowe, próżniowe, dmuchawy, hydrofory i zestawy hydroforowe. Polski producent mający najwszechstronniejszą ofertę asortymentu w dziedzinie tłoczenia wody zimnej i najliczniejszą sieć serwisową w kraju.

więcej...

Jung Pumpen Polska. Oferujemy urządzenia dla techniki domowej, komunalnej, ciśnieniowej w branży wodno-ściekowej. Produkujemy zanurzeniowe pompy drenażowe, ściekowe, z rozdrabniaczem, agregaty tłoczące ścieki z gospodarstw domowych oraz polietylenowe studzienki naziemne i podziemne. Jung Pumpen oferuje również szeroką gamę prefabrykowanych przepompowni ścieków w układzie jedno i dwupompowym. Oprócz przepompowni i pomp jest producentem urządzeń sterujących armatury i stacji płukania sprężonym powietrzem.

więcej...

Brzeska Fabryka Pomp i Armatury MEPROZET Sp. z o. o. Producent zatapialnych pomp odwodnieniowych, szlamowych i ściekowych wykonanych z żeliwa i stali nierdzewnej. W asortymencie posiada również pompy dla gospodarki komunalnej, gospodarstw domowych, budownictwa, przemysłu rolno-spożywczego, górniczego i celulozowo-papierniczego a także do hydrotransportu. Oferta pomp obejmuje m. in. pompy zatapialne, obiegowe, hydroforowe, śrubowe, mieszadła, prefabrykowane przepompownie ścieków oraz armaturę.

więcej...

METALCHEM S.A. Producent pomp zatapialnych i kompletnych przepompowni ścieków posiadających aprobatę techniczną do stosowania w budownictwie. Pompy przeznaczone są do pompowania ścieków sanitarnych, przemysłowych, osadów i ścieków zawierających ciała stałe. Oferuje również strumienice do jednoczesnego napowietrzania i mieszania ścieków lub wód burzowych w zbiornikach, stawach, itp. Jest również producentem pomp do ciekłego amoniaku, dla obiegów chłodzących w transformatorach dużej mocy, zębatych do cieczy gęstych, śmigłowych recylkulacyjnych.

więcej...

Pumpex - to wiodący na świecie producent odwodnieniowych i osadowych pomp zatapialnych wykorzystywanych do celów przemysłowych, w budownictwie, kopalnictwie i pracach podziemnych. Produkty Pumpex to wysoka niezawodność i wytrzymałość, bezproblemowa eksploatacja, elastyczność pracy oraz bezpieczeństwo dla środowiska (certyfikat zarządzania środowiskiem oraz deklaracja EPD).

więcej...

STERLING Fluid Systems Polska Sp. z o.o. Specjalizuje się w produkcji pomp i urządzeń techniki próżniowej dla zakładów przemysłowych z branży chemicznej, petrochemicznej, papierniczej, tworzyw sztucznych a także farmaceutycznej i spożywczej. W dziedzinie ochrony środowiska jest producentem urządzeń do tłoczenia i uzdatniania wody oraz mieszadeł dla komór fermentacyjnych w oczyszczalniach ścieków. Słynie z produkcji pomp z materiałów specjalnych dla ekstremalnych warunków pracy (\A7s0kie i bardzo wysokie ciśnienia i temperatury, pompy do mediów korozyjnych i erozyjnych, z płaszczami grzejnymi i chłodzącymi). Sterling Fluid Systems Group kontynuuje produkcję urządzeń: PEERLESS PUMP, SPP, LA BOUR, MOKVELD VALVES, BERKEFELD, SIHI, HALBERG.

więcej...

FSE TAMEL S.S. Producent silników indukcyjnych: ogólnego przeznaczenia – trójfazowych o mocy 0,09kW, jednofazowych od 0,37kW do 3kW i obrotach 1500rpm i 3000rpm, specjalnych – dla obrabiarek do drewna, samohamownych, morskich, przeciwwybuchowych w osłonie ognioszczelnej (EEXD), z obcym chłodzeniem (do zasilania z falowników), do wbudowania, wielobiegowych, wentylatorowych itp., na zamówienie – będących modyfikacjami konstrukcyjnymi dostosowanymi całkowicie do wymagań konkretnych urządzeń.

więcej...

Toyo - światowy lider w produkcji bardzo odpornych na abrazyjne działanie medium pomp pancernych z agitatorem, umożliwiających efektywne pompowanie gęstych i ściernych szlamów. Idealne do zastosowania w budownictwie, przemyśle, górnictwie, piaskownikach i osadnikach, w pracach przy pogłębianiu zapiaszczonych zbiorników wodnych. Pompy Toyo z napędem elektrycznym lub hydraulicznym, pompują media do zawartości 60 % suchej masy.

więcej...