ROTOR Toruń - NAPRAWA, SPRZEDAŻ, REMONTY, SERWIS POMP I SILNIKÓW ELEKTRYCZNYCH

ZEANN ROTOR - OFERTY PRACY

Obecnie prowadzimy rekrutację na następujące stanowiska

    Mechanik maszyn i urządzeń przemysłowych
    Zakres obowiązków:
  • • praca w zespole przy naprawie urządzeń mechanicznych: silników i pomp
  • Wymagania i uprawnienia:
  • • doświadczenie techniczne przy remoncie maszyn i urządzeń
  • • doświadczenie w min. jednej z dziedzin: elektromechanik, ślusarz, tokarz, frezer lub mechanik
  • • staranność i sumienność, zaangażowanie
  • • umiejętność pracy pod presją czasu
  • • uprawnienia SEP do 1 kV mile widziane
  • • podstawowa obsługa komputera mile widziana
  • • prawo jazdy kat.B mile widziane
  • Wykształcenie:
  • • techniczne min. zasadnicze zawodowe, średnie techniczne, wyższe
  • Oferujemy:
  • • ciekawą, pełną wyzwań pracę
  • • stabilne, długotrwałe zatrudnienie
  • • bezpłatne szkolenia
  • • ubezpieczenie grupowe
  • • pakiet socjalny
  • • możliwość realizacji własnych pomysłów mających wpływ na poprawę funkjonowania organizacji
  • System wynagradzania:
  • • Czasowy ze stawką miesięczną, podstawa plus premia
  • Zmianowość:
  • • jedna zmiana 7-15 lub 8-16
  • Etat:
  • • pełen etat 40h/tyg.
  • Rodzaj umowy:
  • • umowa o pracę na okres próbny, po okresie próbnym umowa o pracę na czas nieokreślony

  • Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres mailowy sekretariat@rotor.com.pl
    Oferta ważna od 01-01-2017 do 01-03-2017